Každý den ve stejnou hodinu si k ženě chodí zdřímnout cizí pes. Jednoho dne přinese na svém obojku vysvětlení

Už jste někdy u sebe doma našli psa, který nebyl váš? Tato žena řešila zajímavou hádanku, když si na své zahradě všimla cizího pejska. Ten se nebál ji následovat až dovnitř do domu, kde si následně ustlal u jejích nohou a sladce usnul. Poté se probudil a zmizel. Žena by něco takového nepovažovala za zvláštní, kdyby se podobná situace nezačala opakovat den za dnem.

Bylo zřejmé, že pes má majitele

Pes pokračoval ve svém počínání několik týdnů, než se žena konečně rozhodla připevnit mu na obojek poznámku pro jeho pána. Doufala, že si vzkazu majitel psa všimne a ona tak zjistí, proč zvíře utíká do jejího domu se vyspat. Bylo totiž zřejmé, že pejsek není opuštěný, byl dobře krmený a na krku měl obojek, takže žena správně usuzovala, že jistě někomu musí patřit. Když se pes druhý den vrátil, přinesl odpověď.

Žena rozluštila tajemnou hádanku

Žena napsala: „Chtěla bych vědět, kdo vlastní tohoto nádherného, rozkošného psa a zeptat se, jestli jste si vědomi toho, že téměř každé odpoledne váš pes přijde do mého domu, aby si zdřímnul.“ Doufala, že dostane nějakou odpověď. Pejsek byl hodný, nijak jí nepřekážel, dokonce jej ráda každý den přivítala u sebe doma a poskytla hodinu klidu pro jeho pravidelný odpočinek. Ale byla nesmírně zvědavá.

Druhý den, když si zvíře přišlo opět zdřímnout, přineslo na svém obojku odpověď: „Žije v domě se 6 dětmi, 2 ještě ani nedosáhly 3 let, a snaží se dohnat ztracené hodiny spánku. Mohu s ním zítra přijít i já?“ Všeříkající odpověď ženu skutečně pobavila a nyní jí bylo zcela jasné, že v takto rušném domě je skutečně obtížné najít chvíli klidu. O to raději i nadále poskytovala útočiště tomuto roztomilému pejskovi.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Rolloid.net