Posilněn alkoholem strkal prst do díry v zemi. Rozhodnutí pokoušet přírodu ihned litoval

Příroda umí být někdy pěkně nevyzpytatelná. V našem světě je tolik nevysvětlitelných věcí, že se to někdy může zdát až neskutečné. Ovšem tentokrát všechna překvapení přírody předčil muž jménem Carl Frank, který si věci zjevně příliš nepromyslel a rozhodl pro, řekněme, až hloupý čin.

Pokoušet přírodu se mu zdálo jako dobrý nápad

Jak se vám jeví tyto podivné díry? Usuzujeme, že se jedná o domov nějakého ne příliš přátelského pavouka. Nevíme, zdali tato skutečnost Carlovi unikla nebo ji ignoroval, ale rozhodl se, že je asi dobrý nápad obyvatele vyrušit tím, že začne do neznámého prostoru strkat prst.

Alkohol podporuje špatná rozhodnutí

Evidentně moc dobře věděl, že jeho chování bude mít neblahé následky, protože v níže uvedeném videu přiznává, že se na odvahu musel posilnit whisky. Alkohol evidentně podporuje špatná rozhodnutí. Už jen pohled na díru obalenou pavučinou vyvolává strach, natož strkat prsty do temného prostoru neznámého původu.

Přišel jej pozdravit extrémně jedovatý obyvatel

Muž naštěstí vyšel z incidentu bez úhony, ale měl opravdu veliké štěstí. Možná si ani neuvědomuje, jak moc velké. Tyto díry jsou domovem poutníků nálevkovitých, kteří jsou extrémně jedovatí. Útočí tak, že popadnou svou kořist a opakovaně kousají a kousají, což má smrtelné následky.

Úvodní obrázek: S vědomím Carl Frank, Zdroj: Hygo.com