Pokojská nedokázala zadržet pláč, když si uvědomila, co našla pod peřinou postele, kterou se zrovna chystala ustlat

Byl to den jako každý jiný. Pro tuto ženu, která pracuje jako pokojská hotelu, začal její pracovní den zcela běžně. To však ještě netušila, že ji v jednom z hotelových pokojů čeká veliké překvapení.

Okamžité zaměstnání

Žena se dlouhodobě potýkala s finančními problémy. Jednoho dne se jí však poštěstilo, a když se přišla zeptat na práci do luxusního hotelu, trefila se do doby, kdy vedení řešilo zoufalý nedostatek personálu. Práci tedy dostala okamžitě.

Během velmi krátké doby se ukázalo, že manažer hotelu rozhodně neudělal chybu. Žena byla velmi pracovitá, dochvilná a pečlivě plnila všechny svěřené úkoly. „Dostala od nás šanci. Věděli jsme, že má problémy s penězi. Její přítomnost je pro nás něčím mimořádným. Je skvělou zaměstnankyní,“ uvedlo vedení hotelu.

Dobří pracovníci si zaslouží odměnit

Josh a Kyle, manažeři hotelu, rozhodli, že si žena zaslouží bonus. Nechtěli však žádné formality, chtěli ženu překvapit, zachytit její bezprostřední reakci a radost. Nechali jí tedy peníze pod přikrývkou na jedné z hotelových postelí. Do rohu pokoje umístili kameru, aby se mohli radovat společně s ní z jejího štěstí.

Nedokázala zadržet slzy

„Celé si to zasloužíš,“ je slyšet zpovzdálí. Je skvělé, když jeden člověk umí ocenit druhého. To nám dává motivaci pokračovat a uvědomit si, že každá práce je důležitá. Nemusíte nutně být na nejvyšší pozici, abyste měli pocit, že jste pro společnost přínosem. Každý zaměstnanec je nezbytným dílkem skládačky.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk