Když maminka není doma, děti mají pré. Tatínek sám hlídá a dějí se věci

Představte si scénář, že matka doma a manžel zůstane na děti sám. Možná bude trochu nesvá, ale na druhou stranu potřebuje jen chvíli času na vyřízení některých pochůzek a pak rychle poběží zase zpět domů. Co by se za těch pár hodin mohlo stát?

Otec zůstal s trojčaty doma sám

Tatínkové mají často specifický styl hlídání malých dětí, ostatně na internetu můžeme videí a fotografií vidět spoustu – dítě přilepené ke stěně, zatímco tatínek hraje nejnovější videohry, houpání nohou při popíjení piva, různé vynalézavé hry, u nichž všechna ta nebezpečí, která vidí jen maminky, tatínky prostě ani nenapadnou, a tak by se dalo pokračovat do nekonečna. I tento otec má s dětmi své vlastní plány.

Když maminka není doma, děti mají pré

V následujícím videu, které vám ukážeme níže, budete moci být svědky toho, co se otec rozhodne udělat se svými třemi dětmi, když máma odejde do města vyřídit nějaké pochůzky. Jak se ukáže, tatínek nemá žádný problém pohlídat doma všechny tři děti najednou a ony zase tolik netouží po mamince, protože tatínek umí vymyslet jinou zábavu.

I vy se pobavíte

Připravte se na zábavu, až budete sledovat, jak tento táta a jeho trojčata vytvářejí velmi zábavné hudební video, které si nyní užívá celý internet. Text písně popisuje život a problémy tatínka v domácnosti, který přebírá kontrolu nad péčí o své děti. Jaký zábavný způsob, jak spolu trávit čas.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Rolloid.net