Kde své úspory raději neukrývat. Dle pověr vám špatně zvolená místa vyženou peníze z kapes

Pokud si nevkládáte větší obnos peněz do banky, patrně jej „skladujete“ u sebe doma. Aby vám ale našetřené finance zůstaly, a ještě se nadále rozmnožovaly, musíte s nimi správně zacházet, respektive vyhýbat se v domácnosti bídným místům, kde se můžete se svými příjmy tak akorát rozloučit.

Chodba

Z bezpečnostního hlediska je toto umístění ideální, protože zloději se jen zřídka soustředí na cokoli z chodby, okamžitě přejdou na jiná, dobře prověřená místa. Podle pověry však musí být peníze drženy co nejdále od hlavních dveří, jinak vám budou utíkat.

Knihy

Tento způsob ukládání peněz je velmi nespolehlivý. Vzpomeňte si na některé filmy, kde hlavní hrdinové skladují své příjmy mezi listy knih. Velice snadno na ně zapomenete nebo vám mohou vypadnout. I z bezpečnostního hlediska je tato metoda úschovy stále považována za nespolehlivou. Pokud se ale přece jen rozhodnete pro tuto skrýš, vkládejte peníze pouze do knih s pozitivním koncem, smutné literatuře se raději vyhněte.

Nádržka na vodu

Dalším oblíbeným místem je nádržka na vodu u záchodové mísy. Ovšem skladování peněz ve vodě je velice špatné znamení, voda není bezpečné médium pro vaše úspory. Čím častěji se tekutina na tomto místě bude měnit, tím rychleji budou peníze z vaší kapsy vytékat.

Za zrcadlem

Nejenže zloději nejprve zkontrolují všechna místa za zrcadly a obrazy, ale pověry tvrdí, že toto místo je jedno z nejchudších. Jde o to, že zrcadla jsou považována za předměty, které vedou do světa zlých duchů, takže je s nimi spojena spousta pověr. Vaše peníze budou ohroženy, protože zlí duchové mohou vaše finance negativně ovlivnit.

Pohovka

Někteří lidé ukrývají své úspory v záhybech pohovky nebo křesla, ale tento nábytek je považován za místo k odpočinku, kdežto peníze „milují“ práci. Tímto způsobem můžete chránit své úspory, ale nebudete schopni je rozmnožit o větší částku.

Obrázky: Freepik, Zdroj: Themindsjournal.com