Kdy je čas podstoupit detoxikaci organismu a jaké příznaky nám hlásí, že je naše tělo plné škodlivých látek

Z důvodu špatné výživy a nedostatečné fyzické aktivity v našem těle zůstávají škodlivé látky, které zpomalují jeho funkce. A zde jsou některé z těch, na které byste měli dbát zvýšené pozornosti.

Fyziologické potřeby

Časté návštěvy toalety jsou jednoduchou signalizací toho, že je tělo plné toxinů. Zároveň se ovšem jedná o nejlepší způsob, jak škodlivé látky dostat z těla ven, aby se nevrátily do krevního oběhu a nepáchaly další potíže. Proto pijte veliké množství tekutin a konzumujte hodně probiotik, abyste zlepšili svůj močový i trávicí systém.

Nepříjemný dech

Příčinou mohou být bakterie v ústech nebo špatná funkce žaludku a jater při zpracovávání toxinů. Pokud se chcete tohoto problému zbavit, čistěte si nejen zuby, ale i jazyk, abyste jej zbavily nahromaděných vrstev.

Citlivost na různé pachy

Pokud jsou vám nepříjemné některé vůně parfémů, kouř nebo jiné aromatické látky, můžete mít problém s játry, která nejsou schopna zbavit se škodlivých látek. Proto jsou vaše smysly citlivé na jakoukoliv vůni a vy tak můžete trpět bolestmi hlavy.

Nadváha

Problémy s hormony, špatná výživa a příliš mnoho toxinů v krvi vedou k hromadění tuku a následnému vzniku nadváhy. Náhlá obezita naznačuje, že by vaše tělo mělo projít detoxikací.

Trpíte některým z těchto příznaků? Podělte se s námi o váš názor v komentářích a nezapomeňte varovat i své přátele a rodinou sdílením tohoto článku.

Zdroj: feelhealthylife.com