Když nemáte po ruce ani natáčky ani kulmu. Ležérní vlny pomocí žehličky na vlasy

Vlny jsou skvělou volbou jak pro každodenní úpravu vlasů, tak i večerní. Ale co když nejsou natáčky zrovna na skladě a nikde po ruce ani kulma? Pouze žehlička, která ale vlasy rovná. Budete se divit, i se žehličkou na vlasy můžete vytvořit krásné, ležérní vlny.

Plážové vlny

Před každým použitím žehličky nebo kulmy na vlasy použijte tepelnou ochranu na vlasy. Prvním krokem je narovnání. To je zvláště důležité. Přiložte žehličku ke kořínkům a otočte ji vzhůru nohama. Nyní omotejte vlasy ve směru k obličeji. Nyní začněte táhnout dolů.

Učesaná neučesaná

Vlasy opět předem narovnejte. Umístěte žehličku ke kořínkům kolmo, otočte dovnitř a mírně zatáhněte dolů. Opakujte kousek po kousku, i s konečky.

Rychlé vlny

Ideální volba pro líné slečny, které se nechtějí zaobírat dlouhou úpravou vlasů. Nemusíte předem rovnat. Omotejte pramen vlasů kolem jednoho nebo více prstů, záleží, jak velké lokny chcete. Vyjměte prsty a zahřejte celou část vlasů pomocí žehličky. Uvolněte a mírně loknu roztřepejte.

Retro vlny

Vezměte tenký pramen vlasů, umístěte žehličku ke kořínkům a začněte sestupovat dolů, zatímco vlasy ohýbáte do tvaru písmene S.

Obrázky: Cpykami, Freepik