Dům nijak zvenčí nevybočoval z normálu. Když však potenciální kupci vstoupili dovnitř, oneměli úžasem

Dům v Middlesexu ve Velké Británii byl na prodej. Zvenku vypadal docela obyčejně, ale uvnitř byl velmi neobvyklý. Nejste-li příznivci pestrých barev, zřejmě byste o něm zájem nejevili. Nikdy byste zvenčí netipovali, že uvnitř skrývá takové tajemství.

Neobvyklý interiér

Před několika lety byla nemovitost dána k prodeji za přibližně 600 000 $, přibližně za 14 400 000 korun. Nikdo netušil, že skrývá takové barevné tajemství. Koneckonců jediné náznaky fialové v dohledu byly květy šeříku zasazené u dveří. Ale uvnitř bylo všechno fialové, doslova všechno. Lidé z celého světa byli při sdílení fotografií nemovitostí na internetu šokováni neobvyklým designem interiéru.

Proč fialová barva?

Fialová byla barvou nejvíce spojenou s královskou rodinou od dob římských císařů. Stále ji používá britská královská rodina a další královské rodiny v Evropě jako slavnostní barvu pro zvláštní příležitosti. V Evropě a Americe je fialová barva nejvíce spojována s marnivostí, extravagancí a individualismem. Mezi 7 smrtelnými hříchy představuje marnost.

Dům je doplněný krásnou zahradou a architekturou

Je to barva tradičně používaná k upoutání pozornosti. V parapsychologii se říká, že lidé s fialovou aurou milují rituály a ceremoniály. Ti, kteří mají rádi fialovou barvu, tvrdili, že tento dům je domem jejich snů. Ovšem jiní, kteří nejsou příznivci fialové, že je to ten nejošklivější interiér, jaký kdy viděli. Co však některým “nevoní” na vnitřku, spraví si chuť exteriérem. Za domem je krásná zahrada s neposkvrněnou architekturou a dlážděnou terasou. Venku se jediné stopy fialové objevují v trsech ozdobných šeříků.

Úvodní obrázek: Rightmove, Zdroj: Littlethings.com