Celý život si přála stát se matkou. Lékaři jí po potratu sdělili, že už se nikdy nestane matkou. Se svým osudem se však nechtěla smířit

Když budoucí maminka ve věku 41 let potratila, byla to pro ni nepředstavitelná ztráta. Celý život si přála stát se matkou a nyní o tuto šanci přišla. Lékaři jí sdělili, že už nikdy nebude mít své vlastní dítě.

Žena se nevzdávala

I přes mizivé šance stát se matkou se však žena se svým osudem jen tak nesmířila a ve svých 49 letech se jí podařilo spolu s manželem adoptovat novorozenou holčičku. Konkrétně manželé požádali o adopci již před časem, ale teprve před 2 lety obdrželi od příslušných úřadů zprávu, zda se stále chtějí stát adoptivními rodiči.

Brzy drželi své dítě v náručí

Samozřejmě ihned reagovali, že jejich zájem stále trvá a netrvalo dlouho, a manželé mohli velmi brzy držet své dítě v náručí. „Ať mateřství přijde jakýmkoli způsobem, je to zázrak,“ řekla dnes 51letá žena, která si roli matky naprosto užívá.

Přišla i kritika

Mnozí ji však začali rychle kritizovat za její rozhodnutí stát se matkou v tak pokročilém věku a nazvali ji sobeckou s tím, že jejich dcera bude trpět, protože její rodiče budou dost staří, než dokončí školu. Nebudou ji stíhat a zemřou příliš brzy. Většina komentářů ovšem byla povzbuzující, její sledující ji radili, aby ignorovala zlomyslné komentáře svých kritiků a gratulovali jí k rozhodnutí adoptovat osiřelé dítě a dát mu šanci vyrůstat v milující rodině.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Mama365.gr