Požádala o kečup na hranolky. Když jí přinesli účet, myslela si, že se jedná o vtip

Jedna z uživatelek sociální sítě Twitter se rozhodla sdílet svůj neuvěřitelný zážitek, když v restaurace obdržela účet za jídlo. Nejde ani tak o celkovou cenu, jako o částku, která stále vedle kečupu, o který požádala, když si objednala hranolky. Jeho cena vás může doslova srazit ze židle. Účet pochází z jedné z restaurací v Mikołajki na Mazurách. Uživatelé internetu čtou její příběh s údivem a konstatují, že na některých místech se omáčka podává zdarma.

Šokující ceny v restauracích

Dovolená je obdobím, které chceme využít co nejvíce. V době svého osobního volna rádi navštěvujeme různá zábavná místa, chodíme do přírody, za kulturou, ale také si rádi posedíme v dobré restauraci, abychom se dobře najedli a objevili nové chutě. Ovšem ceny na některých místech stále způsobují velký zmatek. Na internetu stále častěji uživatelé sdílejí hororové účtenky.

Překvapující ceny příloh a omáček

Jak se ukazuje, překvapit vás mohou nejen ceny hlavních jídel, ale i příloh nebo omáček. Paní Oliwia o tom ví své, když na své dovolené navštívila restauraci na Mazurách.

Autorka příspěvku si objednala hranolky s kečupem. Když ovšem došlo na placení, Oliwia nevěřila svým vlastním očím. Porce hranolků stála 10 zlotých, tedy asi 50 korun a kečup? Celých 5 zlotých, v přepočtu asi 25 korun, tedy polovinu co hranolky. Žena si navíc objednala piva, jejichž ceny se pohybovaly od 14 do 20 zlotých, zhruba 70 až  100 korun. Paní Oliwia zdůraznila, že hranolků je málo, ale to ji nepřekvapilo.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk