Kefírová dieta: Rychlé hubnutí s výsledky až 1,5 kg za dva dny

Stojíte před zrcadlem, máte na sobě šaty, které by potřebovaly, abyste shodila nějaké to kilo navíc, a cítíte se zoufale. To je situace, kterou zřejmě zažila každá žena alespoň jednou v životě. Ale nebojte, existují i jídelníčky a diety, které vám pomohou cítit se za dva dny úplně jinak. Jednou z takových možností může být kefírová dieta, díky které jste schopné ztratit 1 – 1,5 kila za dva dny.

Hlavní rysy kefírové stravy

Kvasnice, podobné houbám, které jsou součástí kefíru, pomáhají urychlit proces trávení. Navíc obsah vápníku pozitivně ovlivňuje naši figuru. Připravte se na dvoudenní kefírovou dietu a počítejte s tím, že se budete muset vzdát některých svých zvyků, abyste dosáhla skutečných účinků za krátkou dobu. Například se budete muset obejít bez svého ranního šálku kávy.

Podmínky kefírové diety

Kefírovou dietu je nejlepší začít v pátek večer a držet se zvolené stravy až do nedělního večera.

Budete potřebovat kefír s 1% tuku. Při nákupu si hlídejte dobu expirace – čím kratší, tím lépe. Za den je potřeba vypít 1,5 l nízkotučného kefíru. Rozdělte si množství na 5 – 6 porcí a doplňujte čistou vodou nebo bylinkovým čajem v neomezeném množství.

Tento druh diety je skutečně vhodný je na krátké období, rozhodně nedodržujte tuto stravu delší dobu.