Ve světě koček dosáhla neuvěřitelných 124 let. Tato roztomilá kočička zasáhla srdce všech

Navzdory nepřízni osudu dosáhla tato kočička neuvěřitelných 27 let, což je ve světě koček neuvěřitelných 124 let. S každým dalším dnem se Sweetpea dobře daří a existuje naděje, že brzy oslaví své 28. narozeniny. I když není držitelkou oficiálního titulu nejstarší kočka na světě, její věk je důkazem její neochvějné odolnosti a chuti do života.

Nepřízeň osudu

Osud si pro ni připravil něco mimořádného, když jí do života vstoupila Michelle, její neobyčejná lidská společnice, která jí nezištně otevřela srdce i domov.

Její předchozí majitelé byli už v seniorském věku a čelili zdravotním problémům, stejně jako Sweetpea, které v té době bylo už 22 let. Navzdory ztrátě původních majitelů nabrala Sweetpeaina cesta nečekaný směr a zavedla ji k Michellině rodině, kde našla lásku, domov a další dva kočičí přátele.

Je skutečně rozkošná, stejně jako její jméno

Sweetpea se během svého pozoruhodného života pustila do dobrodružství zahrnujících několik států a zanechala své rozkošné otisky v Missouri, Kentucky a Illinois. Osud ji zavedl do společnosti svérázných majitelů a zdá se, že bez námahy přijala jejich roztomilé rysy. Sweetpea, která skutečně dostála svému jménu, se stala milovanou postavou sama o sobě.

Úvodní obrázek: CC/Public domain, Zdroj: laughingsquid.com