David za 170 000 Kč přestavěl přívěs na domov snů. Odmítal se smířit s nedostupným bydlením

David Rule je mladý muž se inspiroval hnutím malých domů. Koupil si přívěs a z něj si postavil vlastní dům. Obešel tak systém, v němž viděl jednu zásadní chybu, a sice nemožnost mladých lidí bydlet ve vlastním domě z důvodu vysokých nákladů. Našel tedy svou vlastní cestu.

Koupil si starý přívěs

Poté, co si na internetovém tržišti koupil starý přívěs pro přepravu aut, se pustil do práce. Vytrhal vše, co bylo zrezivělé nebo trčelo, aby vytvořil čistý a rovný základ. Strávil nějaký čas navrhováním stěn, než je postavil na příjezdovou cestu a přenesl je do přívěsu.

Měl obecnou představu o tom, co chce od konečného výsledku. David většinou sledoval návody na Youtube se stavební a tesařskou tématikou. Dělal chyby a učil se za pochodu, ale nakonec skončil s plně orámovaným a zastřešeným malým domem.

Z výsledku byl nadšený

Obalil dům domácí fólií, aby ho chránil před živly, a přidal výplně kolem výřezů oken, aby utěsnil dům před vodou. Nakonec se mu podařilo přidat okna a dveře. Posledním krokem bylo doladění exteriéru. Hnědo-červené barevné schéma nevypadalo tak, jak David očekával, ale pokračoval. Malé detaily, jako je čištění hran a rohů, vedou k dokonalému konečnému vzhledu.

David si zamiloval představu žít jednoduše a rozhodl se ji uskutečnit. Když začínal, nevěděl všechno, ale podnikl kroky, aby si splnil své sny a naučil se mnoho nových dovedností. Nyní má exteriér malého domova, který jednoho dne dokončí a bude v něm moct žít.

Úvodní obrázek: John Palmer/CC/Attribution 2.0, Zdroj: the-sun.com