Není to o drahém oblečení ani pěkně načesaným vlasům. Konverzační tipy, které během randění zvýší vaši atraktivitu

Od doby, co je randění společenským rituálem v hledání budoucího partnera, se lidé neúnavně snaží zlepšovat své šance na seznámení. Make-up, oblečení, ale také přitažlivý projev, to všechno nám může pomoci v hledání lásky. Podle výzkumu existují věci, které vás během konverzace mohou učinit mnohem atraktivnějšími.

Vejděte do každé místnosti s úsměvem

Představování se s úsměvem je prvním krokem k úspěchu. Úsměv je odzbrojující. Pokud jste neutrální nebo vážní, lidé v sobě budou zrcadlit váš výraz, což nebude příjemné ani vám ani druhé osobě. Jakmile ale k lidem přistoupíte s úsměvem, oplatí vám jej a z nervózní atmosféry se rázem stane pohodové setkání bez známek napětí.

Zajímejte se o zájmy druhých

Proč by s vámi druhá osoba měla trávit čas, když o ni nejevíte sebemenší zájem? Rozhovory s cizími lidmi nebo i s rodinou a blízkými přáteli by měly být oboustranně výhodné. Jen si vezměte, jak dobře si pamatujete jedince, kteří k vám byli milí a zajímali se o váš život. Příjemně vás to překvapilo, protože od lidí spíše očekáváme, že budou mluvit pouze o sobě. Ovšem s někým, kdo projeví zájem o náš život, se snadněji spřátelíme, hlavně mu máme tendenci více věřit.

Vtipkujte jako profík

Vtip a humor jsou klíči k přitažlivosti. Prosté a jednoduché. Soustřeďte se na to, aby se druhá osoba cítila dobře, uvolněně a hlavně, aby se s vámi zasmála. Žertování je o tom, že říkáte věci tak, jak je cítíte, nazýváte věci pravými jmény a nejste sešněrovaní konzervatismem.

Vneste do konverzace emoce

Vyprávějte příběhy, abyste do konverzace vnesli emoce. Příběhy vždy vyhrávají, i když je neradi vyprávíte na veřejnosti. Ovšem nelze jim upřít, že zvyšují atraktivitu, protože právě v druhém člověku podněcují emoce, a to je přesně to, co potřebujete. Buďte ale struční, ať udržíte pozornost posluchače a zaměřte se na situaci, kterou jste již někdy v minulosti vyprávěli.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Medium.com