Znamení, že jste potkali spřízněnou duši. Už žádná povrchní setkání, tohle je láska na celý život

Po harmonickém vztahu snad touží každý z nás. Láska na první pohled jako z romantického filmu, milostný vztah vzniklý z dlouhodobého přátelství, nečekané setkání na internetu atd. To všechno může být příležitost, jak potkat tu pravou osobu na celý život. Jak to ale poznáme? Zpočátku se všechno jeví tak krásně, že jen těžko chceme odkládat růžové brýle. Poradíme vám, podle čeho poznáte, že jste našli spřízněnou duši.

Pocit štěstí kdykoli jste mu nablízku

Když jste ve společnosti daného člověka, prožíváte skutečný pocit štěstí. Máte dobrou náladu, šíříte kolem sebe pozitivní energii a lásku. Máte dojem, že vidíte svět v úplně jiném světle než doposud. Zároveň se vedle této osoby cítíte uvolněně, a především sami sebou.

Cítíte silnou přitažlivost

Kromě her svádění a flirtování, které prožíváte hlavně při prvních schůzkách, i nadále pociťujete silnou přitažlivost a zamilovanost. Nikdy předtím jste nepotkali nikoho, s kým byste prožívali takovou chemii. Navíc už vás opustila myšlenka navazovat nová romantická setkání, nyní přemýšlíte o vybudování trvalého vztahu. Zejména proto, že poprvé v životě cítíte jistotu a bezpečí.

Jste na stejné vlně

Sice nemusíte mít stejné názory úplně na všechno, ale do budoucna máte podobné cíle a ambice. Dokážete si představit společnou budoucnost, na které se převážně oba shodnete.

Máte pocit zdravého vztahu

Žádné hry, žádné zákazy, žárlivost, hádky, nic, co by mohlo ohrozit vztah dvou lidí. Cítíte rovnováhu, upřímnost, bezpečí, a především vzájemnou důvěru. V tomto vztahu se cítíte naprosto pohodlně a věříte mu. V přítomnosti této osoby jste klidní a vaše láska je doslova hmatatelná. Nejde pouze o přitažlivost a povrchní spojení.

Intuice vám říká, že je to ten pravý

Někdy stačí jen věřit svým instinktům, abyste věděli, zdali je to ten pravý člověk pro život. Pokud často sázíte spíše na svou intuici, která vás jen málokdy zklame, pak poznáte, kdy se ve vašem životě objeví ta správná osoba. Nebojte se toho, co vám budoucnost přinese, a využijte tento krásný milostný příběh naplno.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Powerofpositivity.com