Koronavirus si nevybírá. Pronikl i do světa celebrit

Koronavirus si nevybírá. Je jasným důkazem, že peníze vám zdraví nezaručí. Zasáhl totiž nejen do života obyčejných lidí, ale objevil se i ve světě filmu, politiky či královské rodiny. Podívejte se, na jaké osobnosti COVID-19 zaútočil.

Pink

Zpěvačka Pink začala apelovat na další testování v USA poté, co zjistila, že je sama infikována. Současnou testovací situaci popsala jako parodii a vyzvala lidi, aby zůstávali co nejvíce doma. U jejího syna se také objevily první příznaky.

Dynamo

Kouzelník Dynamo přiznal, že prožívá závažné příznaky COVID-19. Televizní hvězda zároveň trpí Crohnovou chorobou a artritidou, což ji řadí do rizikové skupiny osob.

Tom Hanks a Rita Wilson

Hollywoodský pár potvrdil, že je nakažen koronavirem a zůstal v izolaci v Austrálii. Jeden z nejoblíbenějších herců srdečně poděkoval všem, kdo o něho i jeho ženu pečují a apeloval na ostatní lidi, aby situaci brali vážně a podle toho se i chovali.

Idris Elba

Britský herec uvedl, že se nejdříve cítil dobře a neměl žádné příznaky, ovšem následně, kdy u něj byla potvrzena nákaza koronavirem, zůstal v karanténě ve svém domě.

Harvey Weinstein

Bývalý hollywoodský magnát byl umístěn do izolace v nápravném zařízení Wende, věznici s maximální ostrahou. Weinsteinův právník řekl, že jeho tým nebyl o diagnóze informován.

Princ Charles

Bylo potvrzeno, že 71letý dědic trůnu byl diagnostikován na COVID-19. Potvrdil, že se jedná o zvláštní, často stresující zážitek, když nemáte možnost volného pohybu a přítomnosti rodiny a přátel.

Obrázky: Sky News