Koronavirus v astrologii. Předpovědi na základě horoskopu

Koronavirus infikoval od konce loňského roku více než jeden milión lidí po celém světě. Není den, abychom neslyšeli nové a nové informace o počtu nakažených, ale i uzdravených, o jeho vývoji nebo také postupu k vynalezení vakcíny. Fenoménem se stal také pro astrology, kteří předpovídají budoucnost COVID-19 na základě horoskopu.

Koronavirus v astrologii

Koronavirus pochází z čínského Wu-chanu a údajně migroval ze zvířat na člověka, především z koček a netopýrů a rozšířil se až na západ, což koreluje s prstencem planety Saturn. Dle odborníků v oboru astrologie tyto faktory odpovídají zlé védské planetě Rahu a Jupiteru. Rahu je také spojena se symptomy, jež se objevují až po několika dnech, a Ketu, dvojče planety Rahu, je zase zodpovědné za šíření koronaviru prostřednictvím kapének. Teplota, suchý kašel a dýchací potíže jsou vlastnostmi Marsu a Merkuru.

Předpovědi pro COVID-19 založené na horoskopu

Ačkoli koronavirus není živým organismem, každá entita, která má jméno, má i znamení zvěrokruhu. V důsledku toho astrologové identifikovali vztah COVID-19 s hvězdným znamením Blíženců. S tímto virem je také spojeno číslo 19, číslo představující Slunce, které přináší slávu a popularitu – něco, co koronavirus rozhodně má. 

Astrologové věří, že spouštěčem pandemie byla událost ze dne 26.12.2019, kdy došlo k zatmění Slunce – pět planet současně okupovalo zvěrokruh Střelce. Podle hindské mytologie je nepřítomnost Slunce na obloze během zatmění špatným znamením. Odborníci naznačují, že taková nepříznivá událost může vést k přírodním katastrofám, politickým otřesům a epidemickému šíření nemocí.

Obrázky: Freepik