Královský pár neměl při své cestě do Irska přijímat žádné dary. Přesto udělali výjimku u mladé dívky, která jim předala něco, z čeho jim spadla čelist!

Od chvíle, kdy se princ Harry a Meghan Markle stali manželi, dokázali celému světu, že jsou párem, který se rád zapojuje do různých akcí, jež vyžadují setkávání s novými lidmi, zejména těmi mladými. Jako královský pár dostává na svých cestách spoustu darů od věrných fanoušků a místo toho, aby je předali svým zaměstnancům, uchovávají si je a někdy dokonce i nosí na sobě, například jako náhrdelník z těstovin vyrobený 6letou holčičkou.

Nyní princ Harry a Meghan obdrželi dar, který je zanechal v šoku se spadlou čelistí. Během cesty do Irska se královský pár zastavil na univerzitě, kde měli možnost se setkat s 19letou studentkou umění Chloe. Přesto, že jí bylo řečeno, že královský pár nemůže přijímat dary, rozhodla se vytvořit něco, co jim chtěla alespoň ukázat.

Talentovaná umělkyně použila jednu z fotografií Harryho a Meghan a vytvořila tak úžasnou kresbu, na kterou byste se mohli dívat pořád dokola a přesto byste nepoznali, že se nejedná o fotografii. Jakmile princ Harry obraz spatřil, okamžitě volal svou milovanou ženu a oba zůstali nad výtvorem stát s otevřenou pusou. Ihned se ptali, zdali si jej mohou nechat. Nadšená Chloe se o svém zážitku zmínila na sociální síti: „Vzali si ode mě kresbu a ptali se: ,Opravdu si to můžeme nechat?’“

Chloe byla velmi šťastná, že se s královským párem mohla setkat a mohla mu předat svůj dar. Byl to pro ni nádherný zážitek! Harry si neodpustil i malý vtípek, kdy tvrdil, že mu na obrázku Chloe přidala pár vlasů navíc, což Meghan velmi rozesmálo. Chloe tak může žít s pocitem, že jednu z jejích kreseb nyní vlastní princ Anglie. Je to pro ní velká čest, že její obraz bude vystaven v paláci Kensington.

Jak se vám dnešní milý příběh líbil? Podělte se o něj se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com