Brala si lásku svého životě! Pak ale prošla uličkou její družička a život se změnil všem třem

Dvaadvacetiletá Karalyn z Ohia si již v dospívání poprvé uvědomila, že nedokáže bý monogamní. Navzdory tomu, že byla zasnoubená s láskou svého života, kterou potkala už v dětství, něco jí stále chybělo.

Jelikož vyrůstala v křesťanské rodině, dlouho své pocity tajila. Nakonec se ale svěřila svému milovanému Justinovi, který ji ujistil, že vše naprosto chápe. „Svěřila jsem se se svými starostmi mému teď už manželovi a on bez mrknutí oka pouze řekl: ‘No, bokem můžeš klidně randit s holkou.’ Vůbec mě nenapadlo, že by tady taková možnost byla,“ přiznala Karalyn.

Karalyn a Justin se poprvé setkali s Lanou, se kterou se Karalyn již před nedávnem seznámila na internetu, v jejich svatební den, když Lana prošla uličkou jako družička. A ačkoli to vypadalo, že mají Karalyn s Lanou k sobě tak blízko, že budou tvořit šťastný pár, brzy se ukázalo, že k sobě chovají určité city všichni tři i s Justinem. Lana stále žije za velkou louží v Severním Irsku, ale jakmile má čas Karalyn a Justina navštívit, zůstávají všichni tři spolu – střídají se ve středu postele, což je „nejlepší místo pro polyamorní vztah“, jak potvrdila Karalyn.

Dívka přiznává, že čelí občas kritice za to, jak se rozhodla žít svůj život, přičemž někteří ji označují za nevěrnici. Říká však, že všichni zúčastnění tohoto bizarního vztahu mají plnou podporu svých rodin. „Jakmile se Lana zase vrátí, máme v plánu jít společně na rande a pak odděleně. Je rozkošné vidět oba své partnery, jak se drží za ruce, mazlí se spolu a jsou šťastnými. I já jsem šťastná. Trvalo mi, než jsem o svém prvním polyamorním vztahu někomu řekla, ale všichni to vzali velmi dobře. Zvláštně moje matka. Když jsem k ní přišla a vysvětlila jsem jí celou situaci a mohla vidět, jak jsem šťastná a jak miluji oba své partnery, vše pochopila.“ svěřila se Karalyn.

Co říkáte na tento bizarní příběh? Patříte také mezi otevřené mysli nebo rozhodnutí těchto mladých lidí odsuzujete? Dejte nám vědět své názory do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: ladbible.com