Dojemné gesto, žena splní originálním způsobem přání nemocnému dědečkovi

Jedna z nejdrsnějších skutečností, které musíme v životě čelit, je, že náš čas tady je omezený a ztracíme lidi, které máme rádi. Je to zničující o tom přemýšlet, a proto bychom měli všichni žít okamžikem a ujistit se, že lidé které milujeme, vědí, jak moc je máme rádi. Pokud nemusíme, minulostí bychom se neměli zabývat,  ale to neznamená, že se nemůžeme zaměřit na budoucnost! To je přesně to, co nedávno v Číně udělala jedna vnučka, aby splnila sny milovaného člověka. Její kreativní myšlení jí pomohlo připravit neuvěřitelné překvapení pro někoho, na někom ji záleží dřív, než bude pozdě.

Pětadvacetiletá žena Fu Xuewei milovala svého dědečka více než kdokoli na světě. Vždy spolu měli zvláštní vztah.

Milovali každou minutu, kterou mohli společně trávit a vždy se dobře bavili.

Ale pak dostala zničující zprávu, že její milovaný děda je vážně nemocný.

Byla vychovávána prarodiči, takže věděla, že její děda má jedno obrovské přání, takové jaké má většina otců: odvést dceru k oltáři.

Nevěděla, kolik času mu zbývá, proto se rozhodla, že  ke svatbě nepotřebuje ženicha. Jediné co chtěla, bylo vytvořit zvláštní den pro muže, který ji tolik miloval.

Koupila si úžasné svatební šaty a naplánovala celý den, aby se přání jejího dědečka mohlo stát skutečností!

Najala si také fotografa, aby zachytil tento velký den.

Fu Xuewei je  opravdu laskavá, milující a pečující žena. To, co udělala pro svého dědečka, je úžasný způsob, jak mu svému dědečkovi říct, že ho miluje.

Zdroj: viralnova.com