Kráva byla zachráněna ze strašných životních podmínek, přesto nepřestávala plakat. Překvapivý důvod donutil její nové majitele okamžitě jednat!

Vidět matku odloučenou od svého dítěte vždy trhá srdce, a to bez ohledu na to, zdali se jedná o svět lidí nebo zvířat. Vždy se jedná o bolestivou situaci a takovou prožila i tato kráva, která truchlila a plakala pro své telátko. Slyšet její nářek lámalo srdce všech.

Kráva jménem Karma byla osvobozena z malé farmy, kde byla nucena žít v hrozných podmínkách, proto si její zachránci mysleli, že bude mnohem šťastnější, když jí dopřejí lepší život. Přesto Karma nepřestávala plakat. Její tele totiž bylo na cestě k řezníkům. Noví majitelé smutné krávy si rychle všimli, že jsou její vemena plná mléka a uvědomili si tak, že musela v nedávné době porodit. Rychlý telefon na předchozí farmu jim skutečně potvrdil, že její tele bylo prodáno na maso a nyní je na cestě na porážku.

Zásahem osudu se vozidlo, které vezlo malé tele, porouchalo a zachránci tak mohli dorazit dříve, než dosáhlo svého tragického konce. Museli jej zklidnit, než ho mohli přivést ke své matce. Setkání bylo tak dojemné! I když bylo telátko podvyživené a silně otřesené celou situací, okamžitě získalo novou sílu, když vidělo svou maminku.

Podívejte se na překrásný moment, když se matka s mládětem opět setkali na níže uvedeném videu:

Také jste horko těžko zamačkávali slzu po přečtení dnešního příběhu? Sdílejte tyto krásné chvíle v říši zvířat mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com