Rychlé diety nemusí být zákonitě nezdravé a nebezpečné. Se správným seznamem potravin a dostatkem tekutin máte vyhráno

Hubnutí je velice citlivou záležitostí – kolik nebezpečných metod asi tak existuje? U některých lidí je ztráta hmotnosti nezbytná, protože jejich obezita mohla zajít už tak daleko, že ohrožuje jejich zdraví a možná i peněženku. Proto pro vás dnes máme sice rychlý, ale bezpečný postup, jak zhubnout pár kil za krátkou dobu. Pokud jste někdy už přemýšleli, jak za týden shodit co nejvíce své hmotnosti, máme pro vás odpověď.

Bez půstu a cvičení můžete tento typ diety držet celý týden a za každý den zhubnout 1 kg. Spousta lidí na dietě se obrací na potraviny jako jsou kuřecí prsa a ryby – níže uvedená technika tyto produkty zcela vylučuje!

Strava na celý týden – zakázané a povolené potraviny

Jako každý dietní režim i tento má seznam povolených a zakázaných potravin. Metoda je částečně založena na správné vegetariánské stravě, a proto je třeba tento list dodržovat. Pokud trváte na rychlém úbytku hmotnosti za týden, eliminujte maso a ryby, vejce a sladkosti, pečivo a šťávy, kávu, čaj a kompoty ze svého jídelníčku.

Co tedy můžete jíst? Ztratit větší počet kil během jednoho týdne vyžaduje konzumaci zeleniny a ovoce, ořechů a sušeného ovoce, hub, obilovin, olivového oleje, neslazených mléčných výrobků a bylinného čaje.

Jednoduché menu:

  • Sklenka bylinného čaje 20 minut před snídaní.
  • Snídaně: ovesná kaše s mlékem, ½ kostičky čokolády bez přísad. Ovoce.
  • Sklenka bylinného čaje 20 minut před obědem.
  • Oběd: zeleninová polévka se lžící zakysané smetany nebo pohanky se zeleninou. Ovoce.
  • Sklenka bylinného čaje 20 minut po obědě.
  • Sklenka bylinného čaje 20 minut před večeří.
  • Večeře: dušená zelenina se lžící zakysané smetany. Ovoce.
  • Sklenka bylinného čaje 20 minut po večeři.

Samozřejmě se nabízí otázka zdraví a takzvaného jojo efektu, ale věřte, že se oběma problémům můžete vyhnout, pokud budete tento jídelníček držet skutečně jen jeden týden a následně budete pokračovat v pití spousty tekutin v podobě čisté vody a bylinných čajů a v jídelníčku zachováte zeleninové saláty a vařené maso.

Jak se vám dnešní článek líbil? Dejte nám vědět do komentářů své názory a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: sovkusom.ru