Kreativní nápady, jak využít prázdné role od toaletního papíru. Usnadní vám vysávání, ale i péči o vaše vlasy

Možná jste ještě takovou radu nikdy nedostali, ale věřte, že je velmi užitečná – nikdy nevyhazujte prázdné role od toaletního papíru. Proč? Kvůli všem těm úžasným věcem, které z nich můžete vyrobit. Věděli jste například, že role toaletního papíru vám může pomoci s lepším vysáváním? Nebo grilováním? My vám to všechno ukážeme.

Držáky na mobilní telefony

Nemusíte zbytečně utrácet další peníze za drahé držáky na mobilní telefony. Jediné, co musíte udělat, je vyrobit si jej sami. Vyřízněte do role od toaletního papíru díru a připevněte barevné špendlíky jako nožičky. Fantazii se meze nekladou.

Krmení pro ptáky

Skvělý nápad! Obalte roli toaletního papíru ptačím zobem a zavěste ji na větev. Pamatujte na to, že potřebujete něco, na čem bude ptačí zob držet. Arašídové máslo budou ptáčci zbožňovat.

Trubice od vysavače

Někdy je obtížné dostat se při vysávání do každého koutu domácnosti. Až příště opět nastane taková situace, prodlužte si trubici od vysavače pomocí role toaletního papíru. Funguje skvěle!

Podpalovače pro grilování

Role toaletního papíru jsou dokonalými podpalovači pro zahájení grilování. Naplňte je papírem nebo suchými chomáči bavlny a zapalte. Jedná se o ekologicky šetrný způsob, jak začít.

Květináče pro pěstování rostlin

Naplňte roli toaletního papíru zeminou a vložte semínko rostliny. Perfektní způsob, jak začít s pěstováním rajčat, fazolek nebo hrášku. Není nic šetrnějšího k životnímu prostředí než tyto malé květináče z papírového materiálu.

Vlasové natáčky

Můžete získat dokonale kudrnaté vlasy pomocí rolí od toaletního papíru. Jednoduše namotejte prameny vlasů na role a připevněte sponkami, jak můžete vidět na obrázku.

Pořadače na psací potřeby

Snad ten nejjednodušší tip, jaký můžete v dnešním seznamu vyrobit. V podstatě nemusíte dělat vůbec nic. Stačí naplnit box rolemi od toaletního papíru a naplnit je tužkami, propiskami a tak podobně. Samozřejmě si je můžete i ozdobit, jak jen budete chtít.

Osvěžovač vzduchu v koupelně

Vyberte si svou oblíbenou vůni a naneste pár kapek na roli toaletního papíru. Vaše koupelna bude vonět svěže po dlouhou dobu.

My už nikdy nebudeme vyhazovat role od toaletního papíru, co vy? Představte si, co všechno se z nich ještě dá vyrobit. Pokud se vám dnešní článek líbil, nezapomeňte jej sdílet mezi svými přáteli.

Zdroj: en.stories.newsner.com