Lak na vlasy vám může pomoci nejen s účesem, ale i s několika pohromami ve vaší domácnosti

Pokud jste si mysleli, že sprej na vlasy je dobrý pouze pro udržení neposlušného účesu, tak jste udělali chybu. Je to až k nevíře, kolik skvělých využití může lak na vlasy mít. Nejraději bychom se s vámi podělili o všechny, ale zde je seznam alespoň některých z nich. Věříme, že je u vás doma oceníte.

Odstraňte skvrny z koženého oblečení nebo nábytku

Pokud máte koženou bundu, obuv nebo nábytek a objevily jste na nich nežádoucí skvrny, může vám pomoci obyčejný sprej na vlasy. Nastříkejte jej na skvrnu a poté otřete čistým hadříkem. Zaručujeme vám, že kůže bude vypadat jako nová.

Zastavte utíkající oka na punčocháčích

Jen málo věcí je tak frustrujících, jako rozběhlá oka na silonkách. Postříkejte je trochou laku na vlasy a zabráníte jejich rozšiřování.

Zbavte se chuchvalců prachu na oblečení

Nastříkejte trochu spreje na ručník a vydrhněte s ním své oblečení. Ručník na sebe nalepí veškerý prach, vlasy a chloupky a snadno je odstraní z jakéhokoliv povrchu.

Chraňte své nohy před klouzavými botami

Dovnitř, do místa, kde je pata, nastříkejte lak na vlasy, aby vaše noha držela na svém místě a vy se tak vyhnuli bolestivým puchýřům. Postříkat můžete celou délku boty.

Netrapte se už s chloupky z domácích zvířat

Máte-li doma nějakého chlupatého mazlíčka, moc dobře víte, že jeho chloupky jsou pro vaši domácnost čiré zlo. Aby byl váš společný život snazší, nastříkejte sprej na vlasy na ručník a poté otírejte znečištěné oblasti. Stejně jako u oblečení, na sebe ručník naváže veškeré chlupy a trápení je konec.

Jak se vám dnešní rady a tipy líbily? Pokud se vám zdály užitečné, neváhejte je sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: homehacks.co