Laskavé dítě se silnou vůlí. Šestiletý chlapec si nechal si narůst vlasy, aby je mohl darovat na dobrou věc

Všichni doufáme, že z našich dětí vychováme laskavé a milující lidi. Někdy nás ale mohou překvapit svou zralostí a jasností myšlení už v raném věku. Nejlepší je samozřejmě získat rovnováhu mezi zábavou a vážností, ale zejména toto dítě má nezištnosti nazbyt.

Neobyčejně obyčejný Christian

Christian McPhilamy je normální dítě jako každé jiné. Rád sportuje, chodí do školy, baví se s kamarády atd. Ale v roce 2012 v jeho 6 letech se vše změnilo, respektive projevil i svou druhou stránku, kterou do té doby nikdo z jeho blízkého okolí neznal. V televizi viděl záznamy z dětské nemocnice, kde byly děti v jeho věku, které trpěly rakovinou. Podstoupily chemoterapii a ztratily veškeré ochlupení, včetně vlasů. V tu chvíli Christian věděl, že musí něco změnit.

Laskavé dítě se silnou vůlí

Christianova matka, Deeanna Thomas, popisuje svého syna jako soucitného, laskavého chlapce se silnou vůlí a nesmírnou charitativní touhou. Christian se rozhodl, že si nechá narůst dlouhé vlasy, aby je následně mohl ostříhat a darovat na charitu poskytující paruky onkologicky nemocným dětem.

Dva a půl roku čekání

Christian čekal 2,5 roku. Ve škole začal přitahovat určitou pozornost. Zatímco učitelé jeho snahu podporovali, někteří školní tyrani ho začali nazývat dívkou. Dokonce i vyučující, kteří ho neznali, si jej často pletli s děvčetem. Christian se ale nenechal odradit. Zanedlouho Christianovy vlasy dosáhly požadovaných 30 cm pro výrobu paruky. Byl neuvěřitelně hrdý na to, že si nechal ustřihnout své dlouhé vlasy a daroval je dětem v nouzi.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Happiest.net