Lékaři už byli smíření s tím, že žena při porodu zemřela. Přesto položili novorozence na její hruď. V tu chvíli se stal zázrak

Přivést dítě na svět je jedním z nejkrásnějších zážitků, jaké člověk může zažít. I když je to poněkud bolestivé, radost a vzrušení obklopující novopečenou maminku a její dítě je bezkonkurenční. Nikdo si v danou chvíli nepředstavuje, co všechno by mohlo následovat, jaké špatné věci se mohou dít. Ale porod nemusí být vždy bezpečný. Zdravé těhotenství se může náhle otočit, když přijde čas dítě porodit. Někdy tyto komplikace mohou skončit tragédií. Naděje ale umírá poslední.

Radost vystřídal smutek

Shelly a Jeremy Cawleyovi se nemohli dočkat, až se jim narodí jejich první dcera Rylan. Mladá rodina je jako každá jiná, kupuje oblečení pro své budoucí dítě a zařizuje všechny potřebné věci, než přivítá nového člena rodiny. To vše s radostí a velkým očekáváním.

Za normálních okolností je okamžik, kdy se dítě narodí, vyvrcholením měsíců naděje a nadšení. To však nebyl případ Cawleyových. Jakmile se Rylan narodila, u Shelly se vytvořila nebezpečná krevní sraženina.

Noční můra, které nikdo nemohl uvěřit

Krevní sraženina ucpávala hlavní tepny. Přestože se Rylan narodila zdravá, Shelly bojovala o svůj život. Bohužel prohrála. Lékaři vyslovili hrůzostrašnou skutečnost, kterou nikdo nechtěl slyšet: „Je mrtvá.“ Jako poslední zoufalou snahu přivést Shelly zpět k životu udělali lékaři něco spíše intuitivního než vědeckého. Položili Rylan na její hruď, jako se to po narození dítěte běžně dělává.

Stal se zázrak

Když porodníci položili Rylan na hruď, stalo se něco neuvěřitelného. Shelly začala vykazovat známky života. Mohl to být božský zásah nebo pravá síla mateřského instinktu? K údivu všech ale toto gesto vrátilo Shelly k životu.

Úvodní obrázek: S vědomím manželů Cawley, Zdroj: Viralsection.com