Lenošit se nemusí ani o prázdninách, letní kurzy angličtiny čekají!

Letos vám to se zlepšením angličtiny zase nevyšlo, protože přišel koronavirus, který překazil vaše snahy? Přestaňte hledat výmluvy. Nyní už jsou jazykové školy plně v provozu a je nejvyšší čas začít se hlásit na prázdninové kurzy.

Ti, kdo chtějí hledat důvody, proč se nemohou učit, zřejmě namítnou, že počkají do dalšího školního roku. Všichni, kteří se v angličtině touží doopravdy zlepšit, ale čekat nemusejí. Kdejaká jazyková škola nabízí kurzy také na léto! Klasické, nebo dokonce intenzivní.

Pro školáky: Intenzivní výuka vám dá hodně

Přes školní rok navštěvujete klasické jazykové kurzy Praha? O prázdninách věnujte svůj čas nějakému intenzivnímu kurzu. Jedná se třeba jen o týden, ale celý tento týden mluvíte anglicky. Některé intenzivní kurzy bývají docházkové, denně docházíte do školy a tam trávíte celý den. Jiné jsou spojené s pobytem někde v přírodě. Možnost představují také anglické tábory.

Samozřejmě jsou tu i zahraniční jazykové pobyty. Každý, kdo na takovém byl, vám potvrdí, jak moc mu pomohl se v angličtině zlepšit. Takový pobyt ovšem stojí desítky tisíc, ne každý si ho může dovolit. Do zlepšení se v angličtině ovšem nemusíte investovat tolik peněz. Příměstské intenzivní kurzy nebo pobytové kurzy angličtiny v Česku jsou levnější.

Pro pracující: Klasické kurzy angličtiny běží i přes léto

Základní, střední a vysoké školy sice mají prázdniny, ovšem jazykové ne! Vůbec není nutné dávat si na prázdniny pauzu. Na prázdninové kurzy angličtiny se přihlašují ti, kteří nechtějí v učení polevit, ale i věční začátečníci, již mají potřebu si před odjezdem do zahraničí zopakovat aspoň pár frází nebo se rozmluvit. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, prozkoumejte letní kurzy Institutu jazykového vzdělání. Tato škola se nachází přímo na Václavském náměstí. Pro výuku svých zaměstnanců ji využívají mnohé firmy a má za sebou již 15 let zkušeností. Letní kurzy u IJV startují v půlce července a jsou nabízené pro všechny jazykové úrovně. Místa jsou zatím volná, ale nikdo netuší, na jak dlouho!