Probuďte se krásná a svěží. Zásadní je večerní péče

Pokud každé ráno v odrazu zrcadla nevídáte zrovna dokonalý obraz, věřte, že nejste sama. Většina žen se neprobudí s dokonalými vlasy a zářivou pletí, alespoň ne tehdy, pokud se o to nepokusí už večer předem. Možná je to k nevíře, ale můžete se probudit krásná a předvést svou přirozenou krásu už v brzkých ranních hodinách. Musíte ale dodržovat určitou večerní rutinu.

Před spaním si vyčistěte obličej

Pokud se líčíte, měla byste vědět, že je nezbytné, abyste se každý večer odlíčila a vyčistila pleť. V opačném případě se mastnota a nečistoty dostanou hluboko do vaší pokožky a způsobí ucpané póry a předčasné stárnutí pleti.

Aplikujte silnou vrstvu zvlhčovače

Noční čas je ideální dobou k hydrataci pokožky pomocí hydratačního krému. Naneste silnou vrstvu, kterou zcela neroztírejte. Nechte ji přirozeně vstřebat do kůže.

Pořiďte si krém na oči

Jakmile aplikujete hydratační krém, naneste trochu očního krému pod oči. Dejte si záležet, abyste jej použili skutečně až po zvlhčovači, jedině tak zajistíte, že zůstane tam, kde je nejvíce potřeba a bude hydratovat jemnou pokožku kolem očí.

Před spaním použijte balzám na rty

O své rty byste měli pečovat stejně jako o zbytek tváře. V noci nemluvíte, nejíte, nepijete, je to tedy ideální čas pro aplikaci balzámu na rty.

Pečujte i o svá chodidla

Udělejte si večer čas na zvlhčení nohou. Pokryjte nohy silným krémem a oblékněte silné ponožky. Krém se krásně vstřebá a nedostane se na prostěradlo.

Spěte na zádech

Spíte-li na břiše nebo na boku, třením tváře o polštář riskujete vznik vrásek. Kromě toho, spánek na zádech udržuje krk a páteř v přirozené poloze.

Hodně pijte

Čistá voda pomáhá odstranit nečistoty z vašeho těla a je nezbytná pro zdravě vypadající pokožku. Nechte si sklenici s vodou na nočním stolku a nezapomeňte před spaním vypít alespoň 0,3 l vody.

Obrázky: Freepik