Líčení pro starší dámy nad 50 let. Zabere 5 minut a hravě ho zvládne každá žena se zákládním vybavením

Vzhledem k tomu, že ne vždy máme ráno čas věnovat se složitému líčení. Maskérka ukázala, jak si vytvořit dokonalý vzhled během pouhých 5 minut. Od nynějška budete vypadat perfektně každý den.

Nejdříve sjednoťte tón pleti

Sally začíná primerem, aby vyrovnala tón své pleti a zajistila, že make-up vydrží celý den. Po zaschnutí primeru rozetře štětcem podkladovou bázi po celém obličeji. Pozor, vždy se ujistěte, že je váš štětec čistý. Pro dokonalé líčení je důležité pečovat i o nástroje, kterými ho nanášíte.

Dále na řadu přichází korektor

Korektor je dalším krokem k zakrytí míst, které mohou vyžadovat zvláštní pozornost. Sally konkrétně aplikuje korektor na koutky očí a pod oči. Upozorňuje, že korektor dobře funguje na pigmentové a stařecké skvrny.

Zvýrazňovač na obočí a lícní kosti

Poté si na obočí a lícní kosti nanese zvýrazňovač. Tak vytvoří iluzi jasnějšího a pevnějšího obličeje, což je zvláště důležité, pokud jde o líčení na tvář, která již vykazuje pár vrásek. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednoduchý make-up, který má být proveden rychle, Sally zvýrazní své řasy uhlově šedým stínem podél jejich linie a tenkou vrstvou řasenky.

Tváře by měly získat barvu

Aby Sally vnesla do tváře barvu a teplo, nanesla na lícní kosti broskvovou krémovou tvářenku. Následuje rozjasňovač. Toho přidá trochu i na obočí. Výsledný vzhled je teplý, zářivý a není příliš drastický.

Tato rutina je ideální pro ženy, které nemají ráno moc času na úpravu obličeje, ale přesto chtějí předvést své dovednosti v líčení bez velkého úsilí a vypadat během dne dokonale.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com