Loupání brambor bez námahy a nervů. Už nikdy se nevrátíte k manuálnímu škrábání

Mnoho lidí si loupání brambor spojuje s únavnou a monotónní činností. Bohužel však, stejně jako loupání cibule, která je nezbytná téměř při každém vaření, nebo česneku, i loupání brambor se nelze vyhnout. Brambory ve slupce se nehodí ke každému pokrmy. Ovšem přestože se loupání vyhnout nelze, jejich manuálnímu škrábáni ano. Díky triku, který se objevil na internetu, si tuto činnost nakonec ještě oblíbíte.

Od teď nebudete brambory loupat jiným způsobem

Trik předvedla jistá žena působící na TikToku a uživatelé internetu ji nemohou přestat děkovat, protože brambory už nikdy nebudou loupat jinak. Je to skutečně obrovská úleva. O tom, že brambory jsou u nás nejoblíbenější přílohou k jídlům, není pochyb. Můžete z nich připravit mnoho chutných pokrmů, ale nejprve je vždy třeba je předem oloupat. Pokud vás tato činnost až dosud otravovala, musíte znát tento šikovný trik, který váš přístup zcela změní.

Jak rychle a snadno oloupat brambory?

Žena se rozhodla podělit se světem o svůj způsob loupání brambor, kterým si velice usnadňuje práci a nic už jí radost z vaření nekazí. Neloupe brambory tradičním způsobem. Před vhozením do hrnce slupku kolem dokola nařízne nožem a teprve po uvaření vezme bramboru do obou rukou a každou polovinu slupky rychle stáhne posunutím prstů po jejím povrchu.

@itsnicolejaques Did you know this one? SAVE IT RIGHT NOW to use during holiday meal prep time. 🤯 #thanksgiving #potato #peelinghack #holidaymeal ♬ original sound – Nicole Jaques

Už žádné plýtvání

Nařízněte slupku kolem brambory a sami se přesvědčte. Vaření brambor nebylo nikdy tak snadné a zábavné. Velkou výhodou této metody je také to, že neplýtváte potravinou. Při škrábání nožem nebo škrabkou vždy část brambor skončí v koši. To je zcela zbytečné.

Úvodní obrázek: Codename/Creative Commons/Attribution 2.5, Zdroj: Itsnicolejaques