Magická slova, která vás ochrání a pomohou zachovat vaši energii a klid

Slova mají nesmírnou moc, zvláště při řešení problémů. Odborníci na bioenergii odhalili, jaká slova je možné použít jako talismany, které vám přinesou štěstí a prosperitu. V minulosti již odborníci hovořili o slovech k dosažení cílů, získání peněz a hledání lásky. Nyní je čas tato kouzelná slova poznat, zkuste si je zapamatovat.

Dobře

Toto je velice silné slovo, které je užitečné vyslovit, když máte pocit, že se stane něco špatného. Pomáhá zastavit hádky vytvořením energetické ochrany před vnějšími podněty.

Klid

Je to jedno z nejsilnějších a nejuniverzálnějších slov. Pomůže vám, když se obáváte zkoušky nebo pohovoru či ve chvílích, kdy ztrácíte trpělivost. V tomto případě budou také velice účinná dechová cvičení – deset dlouhých a hlubokých nádechů a výdechů. Uklidníte svůj nervový systém.

Svoboda

Je to skvělé slovo pro boj se škodlivými návyky. Pokud jste se již některých vzdali, ale obáváte se, že se k nim vrátíte, zkuste si říct “svoboda”. Od negativních myšlenek se tak osvobodíte vytvořením energetické ochrany před svými osobními slabostmi.

Trpělivost

Slovo “trpělivost” je největším pomocníkem ve chvílích, kdy jste unavení. Například pokud máte v práci těžký den a ještě hodně práce doma před sebou, “trpělivost” vás může ochránit před únavou. Je to velmi užitečné slovo pro život v dnešním moderním světě.

Chránit

Chrání energii před jakýmikoli problémy a pomáhá předcházet různým nebezpečím. Dobrým analogem takového slova je “úspěch”. Je to užitečnější ve finanční oblasti.

Chvála

Pokud na vás někdo působí negativní energií, musíte si toto slovo neustále opakovat, abyste se nepoddali pokušení a nepřepadla vás agrese. Slovo “chvála” je užitečné v situacích, kdy se ve vašem okolí vytváří silně nepříjemný lidský vliv.

Odložit

Stává se, že vás někdo již nakazí svou negativitou. Urazíte se nebo vás zaplaví hněv a vy zažijete silnou agresi. Když ji odložíte, můžete ochránit svou auru a přestat na problém myslet.

Obrázky: Freepik, Zdroj: Themindsjournal.com