Největší lháři pod sluncem. Astrologie uvedla, jaká znamení mají problém s pravdomluvností

Každý z nás od druhých vyžaduje poctivost a pravdomluvnost. Je to nejvyšší hodnota. Ale i když lpíme na takových vlastnostech, někdy se musíme uchýlit ke lži, abychom si zachránili vlastní kůži. Popřípadě máme tendenci si realitu trochu přibarvovat. Ovšem některým z nás se to stává až příliš často. Na černé listině jsou především následující znamení zvěrokruhu, která jsou na lžích, dá se říct až závislá. Téměř všechno, co řeknou, stojí za to přehodnotit.

Blíženci

Říká se, že Blíženci jsou spojením dvou osobností, a my se domníváme, že na tom skutečně něco je. Osoba narozená v tomto znamení zvěrokruhu řekne nejdříve jednu věc a pak druhou. Postupné verze se od sebe zcela liší a je nemožné určit, která z nich je nejblíže pravdě. Je to ostřílený kritik, který komentuje vzhled nebo chování ostatních obvykle velmi nevybíravým a bezohledným způsobem. Vynalézá pobuřující zvěsti a šíří je dál.

Rak

Vždy chce být pánem situace, protože dělá všechno nejlépe. Alespoň si to myslí. Lže a současně má předpoklady skvělého herce, což lze považovat za smrtící kombinaci. Při pohledu přímo do očí jiného člověka jej přesvědčí o největších nesmyslech. Podle jeho názoru takové přibarvení reality není úplná lež, ale způsob, jak ji vidí on a jak ji také prezentuje.

Vodnář

Podle astrologie je to rozený provokatér. Rád manipuluje jinými lidmi a bohužel je v tom velmi dobrý. Poškozování ostatních mu neposkytuje žádné uspokojení, ale nesmírně touží upoutat pozornost jiných lidí. Pokud lže, je to spíše v drobných věcech, což může být z dlouhodobého hlediska velmi únavné.

Obrázky: Freepik