Znamení, že nejste pro svého muže hlavní hrdinkou románu. Neignorujte tyto projevy chování

Pokaždé, když už si myslíte, že jste potkala toho pravého, toho správného partnera k sobě, vaše naděje zcela zmizí, když se váš muž začne chovat “podivně”. Ženy mají tendenci používat spoustu výmluv pro to, co se děje, požadují vysvětlení a začínají se ponořovat do sebe a snaží se pochopit, co se s jejich partnerem děje, na čí straně je chyba. Odpovědi jsou přitom vidět na první pohled, ale málokterá žena je ochotná je přijmout.

Nejste ta prvá pro něj

Je to jednoduché, pokud s vámi muž nechce trávit čas, pak nejste hrdinkou jeho románu. Chcete-li si ušetřit nervy, stojí za to od začátku věnovat pozornost několika důležitým skutečnostem, které ukazují, že muže svých snů příliš nezajímáte.

Muž nevolá a nechce se s vámi setkat

Stojí za zmínku, že většina mužů vyjadřuje své názory prostřednictvím svého chování a jednání. Pokud tedy muž nevolá, znamená to, že jej nezajímáte. Jediná naděje, kterou se můžete uklidňovat, že ztratil vaše telefonní číslo.

Muž odkládá termín schůzky

Pod rouškou hromady práce muž neustále ruší sjednaná setkání. Možná je to skutečně workoholik, pokud si ale nenajde ani chvilku času, zdá se, že nejste jeho prioritou.

Muž vás nazývá kamarádkou

Pokud je váš vysněný muž spokojen se schůzkami bez závazků, nezkoušejte to ospravedlňovat. Pokud ale máte pocit, že by se mělo jednat o začátek vážného vztahu a váš partner vás okolí představuje jako kamarádku, máte jasno, že chcete každý něco jiného.

Muž je neustále s něčím nespokojený

Nehledejte vinu v sobě. Pokud má o vás zájem, bude milovat i vaše nedostatky.

Muž nedokáže dodržet slovo

I když se může jednat o maličkosti, měli byste věnovat pozornost tomu, zdali dokáže dodržet slovo. Pokud stále “zapomíná” na své sliby a povinnosti, pak pro něj nejsou vaše potřeby důležité.

Muž je nevěrný

Tady zřejmě není co řešit. Muž tím dává najevo, že nejste jedinou ženou v jeho srdci a mysli. V podstatě tímto chováním projevuje slabost a strach napřímo vám říct, že hledá možnosti i někde jinde a ve skutečnosti o vás nemá zájem.

Přiznejte si, že se k sobě nehodíte a neztrácejte čas s někým, kdo o vás nestojí. Čím dříve si to přiznáte, tím dříve můžete najít někoho, pro koho budete jedinou ženou na světě.

Obrázky: Freepik