Malíček ruky odhalí vaši osobnost. Pozorujte délku jeho článků a zjistěte, kdo vlastně jste

Naše prsty se mohou lišit nejen délkou, ale i tvarem. Existují teorie, které se vzhledem a vztahy mezi našimi prsty zabývají tak, aby zjistily, jaké jsme osobnosti. Tři články malíčku levé ruky, které tvoří celý prst, mohou mít totiž různé délky u každého z nás a překvapivě toho mohou odhalit o naší osobnosti více, než by nás vůbec napadlo.

První článek je delší (špička malíčku)

Pokud je článek malíčku, který tvoří jeho špičku, nejdelší, pak jste velice zajímavá a atraktivní osobnost. Máte skvělý cit pro jazyky, což znamená, že byste se dokázali naučit téměř jakýkoli cizí jazyk ve velmi krátké době. Vaše pozorovací schopnosti jsou nezvykle dobré, může vám to hodně pomoci při rozhodování a budování své kariéry.

Prostřední článek je delší

Do této skupiny často patří lidé, kteří pracují ve zdravotnictví. Jste štědrou a dobrosrdečnou osobou, která nelituje rozdávat své bohatství a majetek ostatním lidem. Kvůli tomu se ale budete celý život potýkat se spoustou závistivých lidí, ovšem po nějaké době se naučíte je rozpoznat a dobře s nimi komunikovat. Je pro vás obtížné navázat s někým vztah a přátelit se s ním. Než se k tomu dopracujete, trvá to dlouhou dobu.

Třetí článek je delší (spodní část prstu)

Vždy a za každé situace se snažíte volit poctivou cestu, bez ohledu na to, jakým směrem se vydají ostatní, nedokážete nikdy oklamat své svědomí. Nemáte rádi lži a jedince se špatnou povahou, takže se snažíte, aby se z vás někdo takový nestal. Tyto vlastnosti na vás vaši blízcí milují a jsou hrdí, že se s vámi mohou znát.

Obrázky: Pixabay