Malý a vystrašený psík se krčil prochladlý v koutě a čekal na někoho, kdo změní jeho pohled na lidi. Naštěstí existují dobří lidé, starající se o dobro zvířat bez domova!

Organizace Hope For Paws (Naděje pro tlapky) vyrazila okamžitě do akce, jakmile obdržela telefonát o psíkovi ochromeném strachem. Když pracovníci organizace dorazili na místo, objevili malého a vyděšeného pejska, krčícího se v rohu. Pomalu si začali blížit, aby jej nevystrašili ještě více a neutekl jim.

Byl tak vyděšený! Jemně mu navlékli vodítko kolem krku a zkontrolovali, zdali není zraněný. Jedna z dobrovolnic s ním strávila pár minut, aby jej uklidnila a ujistila ho, že bude vše v pořádku. Po malé chvíli pejska, jehož pojmenovali Scooby-Roo, odvezli do nemocnice.

Scooby-Roo se postupně začal uvolňovat, jakmile cítil teplo lidského těla. Po koupeli a lékařské péči byl připraven na převoz do svého nového pěstounského domova. Zotavení sice nějakou dobu trvalo, ale díky lásce a péči, kterou dostal, je nyní jeden z nejroztomilejších a nejšťastnějších psů, které můžete vidět. Navzdory tomu, ale stále čeká v útulku na své nové milující rodiče, jež mu nabídnout domov, kde bude moci strávit zbytek svého života.

Podívejte se na záchranu Scooby-Rooa na níže uvedeném videu:

Jak se vám dnešní příběh líbil? Byli byste ochotní si malého psíka adoptovat? Nezapomeňte sdílet článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: pawmygosh.co