Neskutečnou radost a také boj prožila žena, jež se stala první matkou na území Iráku, která dokázala porodit sedmerčata přirozeným způsobem

Nejmenovaná 25letá „supermatka“ se stala první ženou v Iráku, která porodila přirozeným způsobem sedmerčata. Mluvčí zdravotnického oddělení vydala prohlášení, že matka je zdravá a zotavuje se po neobvykle náročném porodu. Po několika kontrolách sedmi novorozených sourozenců – šesti dívek a jednoho chlapce, bylo potvrzeno, že i miminka jsou v dobrém zdravotním stavu.

Bylo pořízeno několik snímků malý dítek, která si spokojeně odpočívala bez absolutního vědomí toho, jak výjimečná jsou. Fotografie byly sdíleny na sociálních sítích v obrovském množství a místní zpravodajské zdroje se nemohly dočkat, až celou rodinu uvidí a vyzpovídají. Mnozí se také hrnuli s gratulacemi a blahopřáními všeho dobrého, jedná se totiž o zcela výjimečnou situaci na území Iráku.

Netřeba také dodávat, že sedmerčata jsou ohromnou vzácností bez ohledu na to, v jakém koutě světa zrovna žijete. Mezi první přeživší patří sedmerčata narozená v roce 1997 v Iowě. Rodiče odmítly podstoupit možnost „selektivní redukce“ a nechaly věci takzvaně v Božích rukou. V ten den tehdejší prezident Bill Clinton osobně zavolal rodině, aby jim pogratuloval, zatímco Oprah Winfrey rodinu pozvala do své talk show.

My celé rodině gratulujeme a přejeme především spoustu zdraví a síly. Sdílejte tento neuvěřitelný příběh mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: unilad.co.uk