Rozdělení rodičovský povinností: Maminka zůstala v práci a nechala čtyři děti v péči otce. Plnil tatínek své povinnosti dobře?

Není pochyb o tom, že péče o dítě nepatří k nejjednodušším úkolům, zvláště když ji musíme skloubit s prací. To si moc dobře uvědomuje tato maminka, která zanechala své čtyři děti v péči otce a šla do práce. Když se však vrátila domů, nevěřila svým vlastním očím. Plnil tatínek své povinnosti dobře?

Rozdělení domácích povinností

Monica a Michael Weberovi z Colorada v USA mají čtyři děti. Oba chodí do práce, takže hlídání je v kompetenci tatínka i maminky. Pár se střídá při plnění rodičovských povinností, které jsou často spojeny se spoustou výzev.

Spící model

Při jedné příležitosti se Michael vrátil domů po dvanácti hodinách v práci a rozhodl se, že se o děti tentokrát postará on. Tatínek dětem rozdal malířské potřeby a vyhlásil soutěž. Výhra měla být něco lahodného k jídlu. Mezitím si šel lehnout. To však netušil, že se pro děti stane modelem pro vyjádření jejich kreativity.

Maminka nevěřila svým vlastním očím

Když se maminka vrátila domů, nevěřila svým očím. Okamžitě popadla telefon a udělala si památeční fotografii, kterou později sdílela na sociálních sítích – vynalézavý tatínek jistě inspiroval nejednoho rodiče. Radí všem rodičům, aby pro své děti vymýšleli kreativní hry a nezapomínali na stanovení jasných pravidel, kterým budou rozumět.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk