Manželka se dozvěděla o mužově nevěře na porodním sále. Vedle ní rodila jeho milenka

Ve světě se čas od času dějí neuvěřitelné věci. Dokážete si představit, že na stejném porodním sále je manžel, manželka a milenka zároveň? Určitě ne, ale věřte, že tak nemožné to není. Tento příběh se skutečně odehrál – manželka v nemocnici zjistila, že vedle ní rodí žena, jež je milenkou jejího muže.

Osudová náhoda

Pravda o mužově románku vyšla najevo, až když se obě ženy chystaly porodit jeho děti. Porodní asistentka se rozhodla reakci zrazené manželky zaznamenat na video. To během pár vteřin zasáhlo internet. Každý, kdo jej zhlédl, nevěřil svým vlastním očím.

Manželka a milenka na stejném porodním sále

Na nahrávce můžete slyšet křik ženy, který však tak úplně nesouvisí s porodními bolestmi. Je to křik ženy, která se dozvídá pravdu o zradě svého manžela, o tom, že poblíž je další rodící žena, která má na svět přivést jeho dítě.

Nejhorší scénář, jaký si lze představit

To je skutečně situace, kterou si lze představit jen málokdo. Možná tak ve filmovém nebo knižním zpracování. Dozvědět se o manželově nevěře takovým způsobem, ve chvíli, která by měla být tou nejkrásnější a nejvzácnější, jakou v partnerském životě můžete společně prožít. Kéž je takových příběhů co nejméně.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk