Manželský pár z Británie se na svých líbánkách na Srí Lance tak opil rumem, že pak udělal něco, co mu od základu změnilo celý život

Manželský pár z Británie se na své svatební cestě opil a koupil si celý hotel na Srí Lance. Zní to jako žert, že? Ale věřte, že se to v reálném životě opravdu stalo.

Londýnský pár, který se v červnu minulého roku bral, se rozhodl koupit hotel na svých líbánkách na Srí Lance, kde byl ubytován. Po 12 skleničkách rumu se jim pronájem rustikálního hotelu zdál jako skvělý nápad. Rozhodnutí je stálo v přepočtu 855 000 korun.

zdroj: dailymail.co.uk

Diskuze o koupi hotelu proběhla na pláži během pití rumu. Dokonce se stačily připravit i podepsat všechny potřebné dokumenty. „Druhý den jsme se setkali s jedním starším párem, s nímž byla potřeba probrat obnovení nájemní smlouvy. Jelikož jsme nerozuměli všemu, pouze jsme přikyvovali, seděli a pili rum.“

zdroj: dailymail.co.uk

„Po vyjednávání jsme se shodli na tříletém pronájmu za 855 000 korun s tím, že za první rok zaplatíme polovinu,“ vysvětlují manželé jejich rozhodnutí. Stali se tak oficiálními vlastníky hotelu 1. července roku 2018 a přejmenovali jej na Lucky Beach Tangalle. Ačkoli se jejich podnikání naštěstí vyplatilo a pravidelný příliv zákazníků zaměstnává jejich hotel, rodina a přátelé si myslí, že jsou hlupáci.

Nyní tvrdí, že další rozhodování v rámci hotelu budou provádět už jen střízliví a na sociálních sítích se dotazují, co by měli koupit zase dál.

Jak se vám dnešní článek líbil? Máte také nějaké přátelé, které v opilosti dělají podivnosti? Sdílejte tento příběh mezi nimi.

Zdroj: ndtv.com