Manželský pár zachránil život 70 bezdomovcům v období kruté zimy. Jejich nápad, jak jim pomoci, ale nebyl až tak snadný!

Skuteční dobráci ještě existují. Candace a její manžel se obávali, že Chicago společně s charitativními organizacemi nebudou mít dostatek prostředků na to, aby lidem bez domova poskytly potřebnou pomoc v období, kdy extrémní počasí v Chicagu dosáhlo život ohrožujících teplot. Manželský pár se seznámil s bezdomovci, kteří zůstali v táboře určeném pro tyto lidi a dohodli se se svými přáteli, že budou jezdit po Chicagu a vyzvedávat bezdomovce, přespávající ve stanech nebo v útulcích na pohotovostních pokojích.

Candace s manželem se totiž rozhodli, že budou chránit lidi bez domova tím, že jim pronajmou hotelové pokoje. Potvrdila, že bylo velmi těžké najít hotel, který by bezdomovce přijal. „Nikdo nám nechtěl povolit, abychom je přivedli. Na většině místech musí mít osoba občanský průkaz a kreditní kartu. Ale prosím vás, jsou to bezdomovci!“ Naštěstí našla hotel ve čtvrti Bronzeville, jenž byl jediným, který souhlasil, že bezdomovce přijme za ty nejnižší ceny.

Zdroj: faithpanda.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce