Matka pořídila děsivé záběry poté, co její dospívající dceru na večírku zdrogovali. Dívka vypadala jako posedlá ďáblem

Teprve 18letá dívka prožila děsivý záchvat poté, co jí cizinec hodil na večírku do pití neznámou drogu. Maminka natočila záchvat své dcery po požití omamné látky a její stav přirovnala k vymítání ďábla. Záběry jsou hrozivé, ale snaží se tak mladým ženám a dívkám ukázat, jaké jim může hrozit nebezpečí.

Neznámý muž dívce nabídl pití

Neznámý muž nabídl dívce pití se slovy: „Zkus to.“ Po jeho vypití byla mladá žena ihned převezena na pohotovost. Lékaři se domnívali, že jí byly podány dva léky, jeden měl vyřadit její tělo z provozu, dívka měla zůstat zcela paralyzována, druhý ji měl přivést do bezvědomí.

Několik hodin se svíjela na nemocničním lůžku

Dívčina matka pořídila děsivé záběry, které měly zachytit, co se stane, pokud vám na večírku někdo hodí něco do pití. Její dcera se několik hodin svíjela na nemocničním lůžku s očima dokořán, čelistmi zaťatými a prsty ohnutým v drápy. Vypadala jako posedlá. Jeden z pracovníků nemocnice situaci popsal, jako kdyby se ocitl v hororovém filmu.

Plně se zotavila

Nakonec se mladá žena celkem brzy a zcela zotavila. Souhlasila, aby se její záběry dostaly na internet. Její matka tvrdí, že video sice může být velmi znepokojivé, ale pokud zachrání alespoň jednu dívku, má smysl jej sdílet. Dívka uvedla, že drink, který obdržela od neznámého muže, byl jediným, který si ten večer sama nekoupila. Tímto chce tedy varovat, aby mladé ženy byly více ostražité a nevzdalovaly se od svých skleniček nebo nepřijímaly pití od jiných lidí, i když mohou být velmi okouzlující.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk