Matka uslyšela z dětské chůvičky strašlivé sténání a naléhavé mňoukání. Po příchodu do pokoje ji čekal děsivý pohled

Roy a Bernita se již dlouhou dobu snažili založit vlastní rodinu, ale zpočátku se setkali jen s mnoha nezdary a dokonce i úmrtími. Když se postupem času vzdali naděje na miminko, vstoupilo do jejich životů malé černé koťátko, jenž se stalo součástí jejich rodiny. V té době se Bernitě dokonce podařilo opět otěhotnět a přivézt na svět zdravou holčičku. Když ale jednoho dne novopečená maminka slyšela jejich kočku křičet přes dětský monitor, po příchodu do pokoje ji čekal zničující pohled.

Manželé Rogersovi skutečně věřili, že příchod černé kočky, jež dostala jméno Midnight (Půlnoc) jim do života přinesl štěstí v podobě malé Stacey, s kterou Bernita otěhotněla 12 měsíců po nalezení Midnight. A i přesto, že se Stacey narodila předčasně a vážila pouhých 2,5 kg, těšila se dobrému zdraví, rodiče na ni nepřestávali dohlížet a s péčí dokonce pomáhala i Midnight.

Bohužel, i přes veškerou kontrolu Stacey 6 týdnů po svém narození onemocněla. Bernita nemarnila čas a okamžitě vzala Stacey k lékaři, který ji ujišťoval, že se jedná o pouhé nachlazení a není se čeho obávat. S touto diagnózou a relativním klidem se Bernita se Stacey vrátily domů, kde Bernika dcerku uložila do postýlky a šla si odpočinout. To se ovšem lépe řeklo, než vykonalo.

Po chvíli se objevila Midnight, která byla neúprosná, nepřetržitě skákala po Bernitině klíně a vyžadovala pozornost. I když to s ní bylo občas náročné, Bernitě se její chování zdálo neobvyklé. Navzdory kočičí vytrvalosti se Bernita snažila Midnight prostě ignorovat. Nakonec se zdálo, že se Midnight vzdala a zmizela nahoře. Pak se však přes dětskou chůvičku ozvalo strašlivé sténání. Bernita se celá vyděšená rozeběhla do Staceyina pokoje, kde ji čekalo zděšení. Bernita objevila Midnight, jak zběsile mňouká do dětského monitoru na hlídání a když se šla ujistit, že je Stacey v pořádku, v tu chvíli si uvědomila, co se jí zvíře celou dobu snažilo říct.

Novorozenec se zoufale snažil popadnout dech a jeho kůže začala modrat. Bernita ve strachu, že přijde o svůj malý „zázrak“ sedla do auta a jela přímo do nemocnice, kde byla novorozenci určena diagnóza virové infekce a respiračního selhání. Nakonec vše dopadlo dobře, ale stačilo o pár vteřin déle a výsledek mohl být tragický. Později byli rodiče šťastní nejen za to, že je jejich dítě v pořádku, ale také, že mají Midnight, která Stacey bedlivě sleduje.

Midnight si zřejmě neuvědomuje, za jakou hrdinku je nyní považována a co její chování pro všechny znamená, ale manželé Rogersovi a malá Stacey nikdy nezapomenou, co pro ně udělala.

Jak se vám dnešní příběh líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou a speciálně mezi těmi, kteří vlastní doma nějakého mazlíčka.

Zdroj: scribol.com