Neznámá žena zahlédla smutného chlapce v nemocniční čekárně. Při svém odchodu mu podstrčila tajemnou obálku, která jeho matce změnila život

Všichni jsme už zažili dny, kdy se zdá, že je svět proti nám. Uděláme jeden krok vpřed, ale další dva zpět. Někdy i dostat se ráno z postele je nadlidský úkol. O tom ví své i Melissa!

Nebohá Melissa zažila spoustu takových dnů, dokonce to bylo tak špatné, že musela podstoupit několik operací, které jí neumožnily pracovat. Peníze byly stále více nedostatkovým zbožím a nedopřály rodině dostat se do lepších časů. Melissa si ovšem nikdy nestěžovala. Moc dobře si uvědomovala, jaké má štěstí, že má oporu ve svém manželovi a synovi Treyovi. Ale stále více ztrácela víru, že se věci kolem jejího zdraví budou zlepšovat.

Sedmiletý Trey byl doma nemocný, když se během jednoho dne vše změnilo. Melissa nejdříve podstoupila setkání se svým chirurgem, jenž měl navázat na její poslední operaci a na tomto místě se zdálo, že ji vše dohnalo. Styděla se, když měla sdělit recepční, že ten den nebude moci zaplatit svůj účet. Doktor si uvědomil, že Melissa je blízko zhroucení a k tomu vše vzdát. „To ráno jsme si s manželem rozdělili posledních 10 dolarů, aby mohl zaplatit benzín a dostat se do práce, zatímco já budu na schůzce se svým lékařem. Celý den jsem byla ve stresu, z čeho budu večer vařit večeři,“ vyprávěla Melissa.

Během její návštěvy lékaře, Trey zůstal sedět v čekárně. Jakmile se Melissa vrátila, řekl jí, že se u něj zastavila podivná žena. Dala mu do ruky lístek se vzkazem. Melissa si okamžitě začala představovat jen to nejhorší a otevřela obálku. Její obavy se v tu ránu rozplynuly, protože obálka pro ni představovala tu nejkrásnější věc, kterou pro ni kdy kdo udělal. Slova napsaná na papírku ji do srdce poslala naději.

„Také jsem mívala dny, jako vy máte dnes. Držte se! Joshua 1:9“

Podpis dole odkazoval na verš z Bible, kde stojí:

„Nepřikázal jsem ti snad: Buď rozhodný a udatný, neměj strach a neděs se, neboť Hospodin, tvůj Bůh, bude s tebou všude, kam půjdeš?“

Tato slova nebyla jediná, která rozehřála Melissino srdce. Vzkaz byl zabalen do 100dolarové bankovky. Melissa se vrátila a zaplatila svou návštěvu u lékaře a šla nakoupit jídlo na večeři. Vzkaz společně s penězi dodaly Melisse novou sílu a odhodlání. Fotografii vzkazu a bankovky zveřejnila na sociální síti a vyzvala své přáteli, ale sdíleli její příběh. Doufala, že najde svého strážného anděla!

Zatím se stále nikdo neozval, ale Melissa stále doufá, že bude moci neznámé ženě osobně poděkovat a splatit jí její laskavost. Ale i přesto, že se zřejmě nikdy nesetkají, Melissa doufá, že daná osoba ví, co všechno pro ni toto gesto znamená a slibuje, že pokud bude mít někdy možnost udělat to samé pro druhé, udělá to. Koneckonců, ona sama moc dobře ví, jak takové gesto může během pár vteřin změnit život.

Jak se vám dnešní příběh líbil? Stalo se vám někdy něco podobného nebo jste snad vy byl něčím andělem strážným? Dejte nám vědět do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org