Matka vložila důvěru do dětské pečovatelské služby. Jednoho dne obdržela hrůzný telefonát, který otřásl nejen jí, ale i celým světem!

Jakmile vaše mateřská dovolená skončí, nastává čas poohlédnout se po vhodných dětských pečovatelských službách, které by vám pomohly s výchovou potomka, zatímco vy opět nastoupíte do práce. Vždy jsou to veliké obavy – vaše dítě bude trávit čas s někým, koho v podstatě neznáte, ale přesto mu důvěřujete natolik, že mu svěříte své dítě. Ashleigh si myslela, že našla to správné místo pro svého čtyřměsíčního chlapce Kingstona, ale poslední lednový den zažila nejhorší noční můru, kterou by žádný rodič nemusel zvládnout.

Když byly tísňové linky povolány na případ týrání dítěte během profesionální dětské péče, zjistilo se, že se jedná o Kingstona, jenž byl tak zmlácený od své pečovatelky, až z toho začal zvracet. Podle úřadů byl chlapeček umístěn do neoprávněné dětské péče bez licence. Za dalších 11 dní byl hospitalizován.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Jeho zranění byla tak vážná, že nebylo možné vyhnout se trvalým následkům. Chlapeček v důsledku zranění oslepl. “Lékaři nám potvrdili, že už nikdy nebude tím stejným chlapcem, jakým býval. Myslím, že jsme se v tu chvíli rozloučili s naším synem a museli přijmout fakt, že si domů nevezeme stejné dítě, které jsme zanechali v pečovatelských službách,” řekla Ashleigh. O dva roky později Ashleigh prohlásila, že se její syn zatím zcela nezotavil ze svého traumatického zážitku a s největší pravděpodobností se tak už nikdy nestane.

Sedmadvacetiletá Paige, zodpovědná za otřesný čin, byla shledána vinnou z ublížení na zdraví s následky trvalé fyzické újmy, těžkého zločinu a provozování nelicencované dětské pečovatelské služby a přestupku. Odsouzena by měla být v březnu.

Sdílejte tento hrůzný příběh a varujte své okolí před podobnými případy.

Zdroj: en.stories.newsner.com