Seznamte se s nejstarší matkou na světě. Její odvaha a schopnost nevzdávat se z ní poprvé v jejím životě udělali matku, kterou si celý život přála být

Mnoha párům lékaři sdělují, že jsou na početí miminka již příliš staří, ovšem existuje jeden pár v Indii, který odstranil všechny věkové hranice a měl ve svých 70 letech první díte. Během 46letého manželství tito dva lidé nikdy nebyli schopni přirozeně počít, takže se obrátili na odborníky v rámci léčby plodnosti. Nyní mají krásného a zdravého chlapečka a nemohou být šťastnější.

Daljinder Kaur, 72 let, a její 79letý manžel požádali o léčbu plodnosti v září 2014. “Cítila jsem se tak prázdná a osamělá. Už jsem dávno ztratila naději, že se někdy stanu matkou,” řekla Daljinder. Nebylo snadné přesvědčit lékaře, aby s léčbou začali, ale nakonec souhlasili. O pár let později Daljinder porodila zdravého chlapečka o váze 4,4 kg, kterého pojmenovali Arman. V tu chvíli se Daljinder stala jednou z nejstarších matek na světě. Porod proběhl bez komplikací, což bylo celkem překvapení, následně byla Daljinder dokonce schopná kojit svého syna po dobu následujících tří měsíců.

Zjistěte nyní v níže uvedeném videu, jak se této úžasné a netradiční rodině daří.

Naděje vždy umírá jako poslední a vy byste o tom měli uvědomit i svou rodinu a přátele tím, že s nimi budete sdílet tento úžasný příběh o tom, jak to vypadá, když se lidé nevzdávají svých snů.

Zdroj: en.stories.newsner.com