Dědeček dostal od své milované vnučky ten nejmilejší dárek, jaký si jen dokážete představit. Jeho reakce je tak dojemná, že se dotkla už tisíců lidských srdcí

Písně našeho dětství v nás vždy vzbudí emocionální vzpomínky, zvlášť když je zpívají naši rodiče nebo prarodiče. Takovým příkladem je i Mike Brook, jenž zpívával písně svým dětem, písně, které sám napsal a které byly inspirovány velmi zvláštními příběhy. Jednoho Štědrého večera dostal ten nejlepší dárek, jaký si jen mohl představit. Jeho vnučka mu předvedla svůj talent a zazpívala jeho vlastní píseň. Jeho reakce byla tak dojemná, že se dotkla srdcí tisíců lidí.

Mike Brook, nyní 69letý dědeček, chtěl ve svých 21 letech vstoupit do armády, ale ozvalo se staré fotbalové zranění a ztráta sluchu na jedno ucho, což mu bránilo v nástupu do služby. Dotkly se ho příběhy válečných veteránů, kteří sloužili ve Vietnamu, až byl nakonec natolik inspirován, že na toto téma složil píseň. Jeho děti zpívali stejnou píseň zase svým dětem a zůstala tak velmi oblíbenou tradicí v celé rodině.

Po štědrovečerní večeři Karli Willett sdělila svému milovanému dědečkovi, že pro něj má speciální překvapení. Mladá zpěvačka se natočila, jak zpívá dědečkovu píseň a z jeho reakce můžete vidět, že byl skutečně velmi dojatý.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce