Smutný obraz toho, jak věrný kůň ztratil svého nejlepšího přítele. Během pohřbu kůň udělal něco, nad čím všichni zůstali jen šokovaně stát

Mezi zvířaty a lidmi existují velmi silná pouta, která se nejvíce projeví, jakmile zasáhne nějaká tragédie. Pro koně jménem Sereno se rozpadl celý svět, když ztratil svého nejlepšího přítele Wagnera, 34letého kovboje z Paraguaye, který zemřel při dopravní nehodě v Brazílii.

Pohřbu se zúčastnila veliká spousta lidí, jež oplakávali tragickou ztrátu takové osobnosti jakou byl Wagner. Ovšem všichni ustrnuli, když zahlédli reakci jeho milovaného koně Serena. Wagner a Sereno si byli velmi blízcí a pracovali spolu na rodeu téměř deset let. „Dával Serenovi spoustu lásky a vášně a mnoho pro něj obětoval,“ řekl Wagnerův bratr Wando.

Když Wando ztratil svého bratra, trval na tom, aby se Sereno zúčastnil jeho pohřbu. Sereno vedl pohřební průvod, jakmile se rakev dostala dostatečně blízko k němu, kůň udělal něco, co většinu zúčastněných šokovalo. „Když jsme na začátku pohřbu vynesli rakev, znělo to, jakoby Sereno začal plakat, jakoby věděl, že ho Wagner nadobro opustil. Kvílel a narážel kopyty o zem. Byl to velmi smutný pohled,“ přiznal rodinný přítel Francielio.

Pokud vás tento příběh zasáhl stejně jako nás, sdílejte jej mezi svými přáteli a podělte se s nimi o toto neuvěřitelné pouto mezi zvířetem a člověkem.

Zdroj: en.stories.newsner.com