Slepá dívka z Filipín, která neumí číst ani mluvit anglicky, se toho nebála a všechny naprosto odrovnala svým pěveckým výkonem Whitney Houston

Často, když slyšíme některé zpěváky nebo zpěvačky, jak se snaží přezpívat legendární píseň, máme trochu obavy, jak to celé může znít a zdali se takový počin vůbec povede. Zvláště, když píseň patří takové zpěvačce jako je Whitney Houston, to může být přímo sebevražda. Ovšem jistá slečna se toho nebála a byla natočena, jak zpívá píseň „I will always love you“ a my bezpečně můžeme tvrdit, že svým výkonem Whitney skvěle konkuruje.

Elsie z Filipín naprosto ovládla internet, když se její video, na kterém zpívá zmíněnou píseň, dostalo na veřejnost. Elsie bravurně zvládá všechny tóny, výšky a rytmus. Dívka žije v malé rybářské vesnici a vůbec neumí anglicky. Jelikož kvůli své slepotě nemůže číst, nikdy nebyla ve škole a nikdy se nenaučila žádný cizí jazyk. Slova skladby se naučila pouze z poslechu a k tomu má jeden z nejúžasnějších hlasů, které můžete kdy slyšet.

Podívejte se na níže uvedené video, kde vás Elsiin výkon dostane na kolena:

Pokud se vám dnešní článek líbil, nezapomeňte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou, aby si i oni vychutnali kouzelný hlas této dívky.

Zdroj: faithpanda.com