Milenci umučili spolubydlící k smrti. Soudce je přesto nepochopitelně propustil, a tak zabíjeli dál

Sabine H. a Christopher S. z Kolína nad Rýnem udělali své spolubydlící Sabrině ze života peklo. Bili ji vodítkem do zad, kopali do ní, dusili ji téměř do bezvědomí. Musela požádat o svolení, pokud si chtěla dojít na záchod nebo se osprchovat. Když zůstala v koupelně příliš dlouho, musela za trest lízat podlahu. Žena bohužel řádění sadistického páru nepřežila. Navzdory této sodomii jej však soud propustil na svobodu. Tak se přestěhovali do jiného města, kde pokračovali ve svých zálibách.

Sadistický pár z Německa

Pár zneužíval Davida L. v jeho bytě po dlouhou dobu až do jeho smrti 22. července 2021. Jeho tělo bylo nalezeno až o 4 týdny později. Nebyl to však první krutý čin tohoto páru spojeného s drogovým světem. Sabine a Christopher zavraždili v roce 2020 téměř identickým způsobem 21letou Sabrinu H. Jako by to nestačilo, pár se rozhodl předvést své „umění“ tak, že poslal fotografie vyděšené a zraněné ženy jejímu příteli přes internet.

„Je to šokující. Proč soudnictví nefunguje dostatečně rychle? Alespoň David by mohl být ještě naživu,“ říká Sabrinin přítel. Po Sabrine H. byl další obětí Sabine a Christophera David L. Podle vyšetřovatelů byl mladík bit a kopán do hlavy. Poté pobodán do hrudníku. Zubožené tělo bylo nalezeno v jeho bytě.

Pár stanul před soudem

Sabine H. a její přítel Christopher S. stanuli před okresním soudem v Essenu. Státní zástupce si je jistý, že pár zneužíval Davida L. v jeho bytě po dlouhou dobu, a to až do jeho smrti 22. července 2021. Jeho tělo bylo nalezeno až o 4 týdny později. Sousedé si stěžovali policii na nepříjemný zápach.

Dalšímu úmrtí by se pravděpodobně dalo zabránit, kdyby byli Sabine a Christopher zatčeni v dubnu 2020 po svém prvním zločinu. „Nechápal jsem, proč tady není nařízena vyšetřovací vazba. Zatykače se totiž vydávají i za méně závažné trestné činy,“ uvedl advokát pomocné prokuratury. Pro Sabrinina přítele je těžké pochopit, že dvojice vrahů nebyla odsouzena již po smrti jeho přítelkyně.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Onet.pl