Milující majitelka umírající fenky připravila v její poslední den dojemné překvapení. Její gesto vás chytne za srdce!

Ashley, milující majitelka umírající fenky Spunky, přichystala své čtyřnohé kamarádce v její poslední den překvapení, které vás vezme za srdce. Spunky vždy zbožňovala hraní ve sněhu, když ještě všichni žily společně ve Wisconsinu, ovšem později se museli přestěhovat do Austinu v Texasu. Spunky pomalu umírá na rakovinu a tím se pro ni vše, co tak miluje, stává ještě o to více vzácnější.

Ashley, která adoptovala Spunky z místního útulku, si vzpomněla: “Když byla ještě štěně, mohla trávit klidně celé hodiny ve sněhu a měla takovou radost. Milovala to. Čím chladnější počasí, tím byla šťastnější. Bohužel, Texas takové počasí nenabízí,” zavzpomínala Ashley na staré časy. Vzhledem k rostoucí rakovině se veterináři rozhodli Spunky utratit, aby nadále nemusela procházet bolestmi, které doprovází její onemocnění. Ashley, zničená touto zprávou, naplánovala pro Spunky v poslední den jejího života malé překvapení. Dopřála ji malou vánici.

Jedny z nejlepších vzpomínek těchto dvou kamarádek zahrnovaly dobrodružství ve sněhu, takže když přišel pro Spunky její čas, Ashley se rozhodla, že se společně vrátí do doby, kdy si spolu užívaly mrazivé dny a chvíle ve sněhu. V Texasu byl v té době ještě horký letní den.

Jakmile se přátelé Ashley dozvěděli, co zamýšlí, okamžitě ji pomohli pronajmout stroj na tvorbu sněhu a uskutečnit tak její přání náležitě se se Spunky rozloučit. “Spunky nejdříve vypadla, že si není úplně jistá, co se přesně děje, protože umělý sníh nebyl studený. Myslím, že nakonec si všimla, jak jsem nadšená, a proto si řekla, že je vše v pořádku. Myslím, že cítila všechnu tu lásku, kterou jsme jí chtěli dát,” řekla Ashley.

Podívejte se na níže uvedené video, jaká byla reakce Spunky na krásné překvapení, které jí Ashley s láskou přichystala:

Co říkáte na tento dojemný příběh? Udělali byste pro svého čtyřnohého nejlepšího přítele to samé? Nezapomeňte článek sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com